OFICIÁLNÍ REPORTÁŽ Z 1. KOLA WEBU STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU ⚽️😉👍

Autor: , 17.10.2024

První slánské derby nové sezóny svedlo dohromady staronováčka Čechii s MCE. Čechisté rozhodli utkání v závěrečné sedmiminutovce, kdy byli střelecky pohotovější i efektivnější, dvěma góly přispěl Ježek František. V 1. poločase byla hra vyrovnaná, útoky se přelévaly z jedné strany na druhou. Lépe do utkání vstoupilo MCE, když ve 4. minutě překonal domácího gólmana Kroutila Radovana Snovický Jan ml., domácím se podařilo srovnat po osmi minutách Ježkem Františkem (Paluba Jan). Další změny skóre do poločasu nenastaly, hosty jednou zachránila tyč.
Po přestávce se zpočátku pokračovalo v trendu prvního dějství. Jako první se mohli radovat z vedoucí branky hosté, ale jejich střelu zastavila tyč domácí svatyně. Udeřilo na druhé straně, když domácím vrátil vedení Paluba Jan (Pospíšil Lukáš). Soupeř stihl vzápětí vyrovnat Nejedlým Samuelem, ale patřil hostiteli. Čechii poslal do dalšího vedení Pospíšil Lukáš (Danda Petr) a v závěru ještě přišly dvě pojistky, kdy se trefili Volgner Petr (Pospíšil Lukáš) a podruhé v tomto utkání Ježek František. Po celé utkání se hrálo důrazně v osobních soubojích, ale v duchu fair-play bez OT.

RSC Čechie Slaný – MCE Slaný 5 : 2 (1 : 1)

Rozhodčí: Kalík Michal, Bázler Jiří Diváků: 30 Místo konání: SH Slaný Datum konání: 11.10.2024 Výkop: 19:30 Hlavní pořadatel: Moravec Rudolf Časoměřič: Vondrák Martin Zdravotník: Kocanda Lukáš AF (akumulované fauly): D 2/4 – H 2/5 Fair-play (trestné body): D 6 – H 7
Branky (asistence): 12. Ježek František (Paluba Jan), 27. Paluba Jan (Pospíšil Lukáš), 33. Pospíšil Lukáš (Danda Petr), 38. Volgner Petr (Pospíšil Lukáš), 39. Ježek František – 4. Snovický Jan ml., 30. Nejedlý Samuel

RSC Čechie Slaný: Kroutil Radovan – Řehák Zdeněk, Volgner Petr, Pospíšil Lukáš, Danda Petr, Paluba Jan, Ježek František, Novotný Filip, Tylšar Ondřej, Jiránek Jakub
MCE Slaný: Pražák Dominik – Snovický Jan ml., Pospíšil Miroslav ml., Krampera David, Janega Lukáš, Nejedlý Samuel, Marek Matyáš, Matoušek Petr, Žahour Martin, Jaráb Michal

Nejlepší hráči: Pospíšil Lukáš (Čechie), Snovický Jan ml. (MCE), Řehák Zdeněk (Čechie)